INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  IRIScan Executive 4 Duplex

  IRIScan Executive 4 Duplex
   
  prenosný ručný skenerZobraziť viac

  skladom 

  145,00 €
  120,83 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 8 €
  Kód tovaru

  397515

  PN kód

  458737

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  IRIScan Executive 4 Duplex


  IRIScan Executive 4 predstavuje výkonnú verziu plne prenosného obojstranného farebného skenera a ľahko použiteľného softvéru OCR. Tento kompaktný a ľahký skener napájaný prostredníctvom USB a umožňuje vytvárať súbory PDF jedným kliknutím najrýchlejším obojstranným prenosným skenerom na trhu ponúkaným tak, aby ste si mohli vziať kamkoľvek so sebou.

  Súčasné skenovanie prednej a zadnej strany dokumentov

  Účtenky, faktúry, vizitky, listy alebo dôležité dokumenty: IRIScan™ Executive 4 naskenuje prednú a zadnú stranu všetkých vašich dokumentov mihnutím oka (až 8 strán za minútu). Vďaka systému snímania obrazu s vysokým rozlíšením (až 600 DPI) v kombinácii s pokročilou detekciou formátu dokumentu môže IRIScan™ Executive 4 vykonávať vysokokvalitné farebné alebo čiernobiele skenovanie.
  Detekcia veľkosti a automatické orezanie dokumentov
  Napájané dodaným káblom USB: nie je potrebné ho zapájať do elektrickej zásuvky.

  Kompaktný, ľahký a praktický

  Extrémne kompaktný (30 cm dlhý) a ľahký (pod 518 g), IRIScan™ Executive 4 je revolučný prenosný skener, ktorý sa dokonale hodí do dnešného mobilného sveta. S IRIScan™ Executive 4 môžete ťažiť zo všetkej sily tradičného kancelárskeho skenera, bez toho, aby ste museli robiť všetok objem. A môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou!

  Urobte všetko iba jedným tlačidlom

  S IRIScan™ Executive 4 je skenovanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. S jeho inteligentným tlačidlom môžete začať skenovať jediným kliknutím. Vykonajte automaticky rôzne zložité úlohy! Napríklad: odošlite list e-mailom, archivujte dokumenty v priečinku (SharePoint, OneDrive, Evernote…) alebo vytvorte viacstranové dokumenty PDF. Dodávaný softvér Button Manager vám umožňuje nakonfigurovať až deväť rôznych funkcií!

  Už žiadne kódovanie dokumentov... namiesto toho ich konvertujte!

  IRIScan™ Executive 4 sa dodáva s výkonným softvérovým balíkom, ktorý poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na úpravu a používanie informácií z vašich papierových dokumentov:
  Readiris™ Corporate: svetovo najpopulárnejší softvér na optické rozpoznávanie znakov. Bez mihnutia oka dokáže previesť obrázky, PDF alebo naskenované dokumenty na upraviteľné digitálne súbory (Word, Excel, Acrobat Reader atď.).
  Cardiris™ Corporate: rýchlo naskenuje vaše vizitky, zachytí informácie, ktoré obsahujú, a okamžite vytvorí elektronické kontakty, ktoré môžete odoslať svojmu obľúbenému správcovi kontaktov (Outlook®, ACT®, Lotus Notes® atď.) alebo synchronizovať priamo v cloude. s Microsoft Dynamics® CRM, Salesforce™ a Google™ Contacts.

  Technické parametre:

  Typ skenera: prenosný
  Skenovacie rozlíšenie: 600 x 600 dpi
  Formát papiera: A4
  Rozhranie: USB 2.0
  Rýchlosť skenovania (strán/min): 8
  Rozmery: 41 x 291 x 67 mm
  Hmotnosť: 518 g

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Dávid, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Príslušenstvo2

   
   
  Readiris PDF 22 Standard - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan, 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  129,00 € 

  s DPH

  Kód: 419585

  skladom 

   
   
  Readiris PDF 22 Business - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  149,00 € 

  s DPH

  Kód: 419578

  skladom 

  Notebooky