Automatický dávkovač dezinfekcie
Lenovo herny balik

.
 
 

DJI Mavic 2 Zoom + DJI Smart Controller


 

 

 

 


 
 
 


 

 

 

 

dron osadený objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24-48 mm
 
 
 

 

 

dron, kvadroptéra, kamera, 26min a viac, podpora pamäťovej karty, GPS
 
 
 

AKTUÁLNE NEDOSTUPNÉ.
Informujte sa o termíne naskladnenia.
Cena v predajni: 1 639,20 
1 608,00 
1 340,00  bez DPH
 
Kód tovaru: 332620
PN kód: DJIM0256CS
Záruka 24 mesiacov
 

DJI
DJI

 

 

 
 
 
 
 
 
 

28,90  €   s DPH
0,00  €   s DPH
( 0,00  €   bez DPH)
 
 
 
 
  
 
 

 •  
 

Popis


 

DJI Mavic 2 Zoom + DJI Smart Controller

DJI Mavic 2 Zoom je najnovší kompaktný dron s 1/2.3" CMOS čipom a objektívom s dvojnásobným optickým zoomom 24-48 mm, ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps).

 

10-BIT DLOG-M farebný profil

Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M farebný profil s vyšším dynamickým rozsahom pre väčšiu flexibilitu pri postprodukcii. Systém rozoznáva rekordný 1 miliardu farieb (oproti 16 miliónom farieb zachytených tradičnými 8-bitovými profily) a uchováva viac detailov vo svetlách a tieňoch. Teraz môžete zachytiť aj tie najjemnejšie prechody počas východu či západu slnka, zároveň máte väčší priestor pri postprodukcii.

MAVIC 2 ZOOM

Dynamické perspektívy, o tom je Mavic 2 Zoom, ktorý je poháňaný 1/2.3-palcovým 12-megapixelovým s 2x optickým zoomom (24-48 mm). (Pozn. 4) Zachytáva všetko od širokouhlých po stredne dlhé zábery a ponúka tak ešte viac kreatívnych možností.

Expresívnejšie stredne dlhé zábery

48mm teleobjektív oproti 24mm širokouhlému objektívu komprimuje perspektívu a zdôrazňuje efekt paralaxy pre dosiahnutie filmového vzhľadu. (Pozn. 4) Teraz sa otvára úplne nový svet leteckej fotografie, ktorý ponúka ešte veľkolepejšie a filmovější zábery.

GPS a digitálna cesta za záberom

Počas natáčania FullHD videa vám 4x bezstratový zoom (vrátane 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohľad na vzdialenejšie subjekty, unikátne zábery tak môžete kúpiť z väčšej vzdialenosti. Táto možnosť pomáha udržať bezpečnú vzdialenosť od budov, vozidiel, zvierat a ľudí.

Rýchle a presné ostrenie

Hybridné automatické zaostrovanie Mavica 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastné detekciu pre vyššiu presnosť ostrenia a o 40% zvýšenú rýchlosť ostrenia oproti predchádzajúcemu modelu. Sledovací systém automatického ostrenia zabezpečuje, aby boli subjekty jasné a ostré pri zvyšovaní a znižovaní ohniskovej vzdialenosti.

Zoomovanie počas letu

Dolly Zoom (koľajnicový zoom) je novou funkciou QuickShot Mavica 2 Zoom a ponúka úplne novú perspektívu plne zabudovanú v Drone. Dolly Zoom automaticky ostrie za letu, dodáva tak vášmu videu intenzívny efekt deformácie. Pri manuálnom riadení môžete sami nastaviť vhodnú rýchlosť ostrenia pre dosiahnutie ešte kreatívnejšie záberu.

FOTOGRAFIE SUPER RESOLUTION

Mavic 2 Zoom disponuje úplne novou funkciou Super Resolution - prednosť ktorú si krajinná fotografie s živými detailmi zaslúži. Počas fotografovania s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 24mm, (pozn. 4) kamera svojím teleobjektívom zachytí a zloží deväť fotografií, výsledkom je 48-megapixelová fotografie s vysokým rozlíšením. V porovnaní s bežnými Panarama si fotografie Super Resolution zachovávajú pôvodný vzhľad subjektov s presnejšie kompozíciou.

KAMEROVÝ SYSTÉM - NATÁČAJTE AKO PROFESIONÁL

Obe kamery Mavica 2 využívajú najnovšiu technológiu 3-osé stabilizácia DJI, (pozn. 4) ktorá zabezpečuje plynulé, stabilné zábery takmer za akýchkoľvek podmienok.

HYPERLAPSE

Rozlúčte sa komplikovanou postprodukciou. S funkciou Hyperlapse lietadlo automaticky natáča a postprodukuje stabilné letecké zábery a umožňuje vám tak vytvárať profesionálne Časozberný videá, ktoré môžete okamžite zdieľať na sociálnych sieťach, všetko pomocou jednoduchého stlačenia tlačidla. Letovú trasu si uložte v Task Libar (knižnica úloh) (pozn. 7), Mavic 2 po nej môže letieť kedykoľvek budete chcieť. Fotografie je možné súčasne ukladať vo formátoch JPEG a RAW, máte tak viac priestoru pre postprodukciu.

Hyperlight

Rozjasnite svoj svet s funkciou Hyperlight, ktorá vylepšuje fotografie zhotovené za znížených svetelných podmienok a zároveň výrazne znižuje šum.

KODEK H.265 pre vyššiu kvalitu obrazu

Obe verzie natáča 4K video s vyšším dátovým tokom pomocou pokročilej kompresie H.265. (Pozn. 8) Videá kódovaná v H.265 / HEVC tak zachytávajú o 50% viac informácií ako videá kódované v H.264 / AVC, videá tak majú vyššiu kvalitu a zachovávajú viac detailov.

OCUSYNC 2.0 systém prenosu videa

Výkon technológie prenosu videa OcuSync 2.0 je výrazne navýšený vďaka zlepšeniu prenosové vzdialenosti, kvality videa a vďaka ochrane proti rušeniu a ponúka vám tak nevídanú kontrolu.

Vznášajte sa s jasným výhľadom

Úplne nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video prenos až na neuveriteľných osem kilometrov (pozn. 1), umožňuje vám tak lietať ďalej bez obmedzenia. Editujte a nahrávajte Full HD videá na sociálne siete priamo z cache. Pôvodné súbory urobené za letu možno automaticky uložiť na vaše mobilné zariadenie bez potreby manuálneho sťahovania.

2.4 až 5.8 GHz

Automatické prepínanie v reálnom čase (pozn. 9). Mavic Pro spolieha na prenos na frekvencii 2.4 GHz; frekvenciu bežne zarušenom celým radom bezdrôtových zariadení. Mavic 2 je však vďaka automatickému prepínanie medzi pásmami 2.4 GHz a 5.8 GHz schopný vysielať ten najkvalitnejší signál - nevyhnutná funkcia pre let v prostredí s vysokým zarušením. (Pozn. 9)

RÝCHLE SŤAHOVANIE, NÍZKE ONESKORENIE

OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania až 40 Mbps a minimálne oneskorenie 120 ms, prenos videa je tak plynulejší a zážitok z pilotáže je celkovo lepší.

LETOVÁ BEZPEČNOSŤ

 

 • Výkonný, ale bezpečný
  Po nespočetných hodín vývoja a testovania bol Mavic 2 optimálne prestavaný a dosahuje tak vyššej rýchlosti, nižšej spotreby a hluku. Tieto jemné ale významné úpravy spoločne so systémom FlightAutonomy zaručujú plynulejší a tichší rokov s vyššou bezpečnosťou.
 • Rýchlejší: 72 kmh Max. Rýchlosť (pozn. 10)
  Prepracované telo lietadla disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činiteľ odporu Mavica 2 je pri plnej rýchlosti o 19% nižšia ako u Mavica Pro.
 • Dlhšie: 31-min max. letový čas
  Dlhší letový čas ponúka viac kreatívnych možností.
 • Tichšie: tichá konštrukcia
  Sínusové FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuveriteľne stíši váš let a zbaví vás obáv z vyrušenie vášho okolia.

VŠESMEROVÉ VNÍMANIE PREKÁŽOK

Systém FlightAutonomy bol vylepšený a teraz zahŕňa všesmerové vnímanie prekážok. Prvýkrát sa tak na Drone DJI vyskytujú prekážková čidla na všetkých stranách lietadla pre zvýšenie bezpečnosti letu. LSEP * Systém FlightAutonomy iba poskytuje určitú ochranou v špecifických prostrediach a nie je schopný kompenzovať chybný úsudok pilota počas letu. Z bezpečnostných dôvodov preto dávajte počas letu s MAVIC 2 pozor na vaše okolie a dbajte pokynov a upozornení aplikácie.

 • Dopredu: duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 20 metrov. Detekovateľný rozsah je 20-40 metrov (o 33% širší ako Mavic Pro). Duálna obrazová čidlá sú tiež schopná detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 50.4 kmh (o 40% efektívnejšie ako Mavic Pro).
 • Dolu: duálna obrazová čidlá umožňujú presné meranie vzdialenosti až na 11 metrov. Detekovateľný rozsah je 11-22 metrov. Infračervený systém pre vnímanie umožňuje presné meranie vzdialenosti až na 8 metrov. Lietadlo presne visí do výšky 50 metrov a bezpečne pristane na detegovanou zem. K čidlám bola doplnená prídavné svetlá, ktoré pomáhajú pristáť za zhoršených svetelných podmienok.
 • Doľava a doprava: systém vnímanie prekážok je schopný detekovať prekážky v rýchlosti do 28.8 kmh, zvyšuje tak bezpečnosť letu ako v režime ActiveTrack tak Tripod.
 • Dozadu: duálny systém vnímanie prekážok je schopný presne merať vzdialenosti až na 16 metrov a je schopný detekovať prekážky a lietadlo včas zastaviť pri lete do 43.2 kmh. Detekovateľný rozsah je 16-32 metrov.
 • Hore: infračervený systém pre vnímanie prekážok. Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.

INTELIGENTNÝ - ĽAHKÉ OVLÁDANIE

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentnými režimami pre natáčanie je Mavic 2 schopný vytvárať kreatívne letecké zábery a je dostupný užívateľom všetkých úrovní.

 • ACTIVETRACK 2.0
  Vďaka vylepšeniam v oblasti hardvéru a softvéru ActiveTrack 2.0 posunie váš zážitok zo sledovania na úplne novú úroveň.
 • Presné rozoznávanie
  Predtým sa ActiveTrack primárne spoliehal na 2D obrazy z hlavnej kamery, aby mohol sledovať subjekt. Mavic 2 teraz s ActiveTrack 2.0 mapuje 3-rozmerný obraz okolitého prostredia pomocou hlavnej kamery a predných duálnych obrazových snímačov, zvyšuje tak presnosť rozoznávanie.
 • Predikcia trajektórie
  Algoritmy pre predikciu trajektórie pomáhajú subjekt sledovať aj keď prechodne skrytý za prekážkou.
 • Sledovanie vo vysokej rýchlosti
  V otvorených priestoroch bez prekážok môže Mavic 2 sledovať rýchlo sa pohybujúce subjekty, ako sú napríklad autá alebo lode, do rýchlosti 72 kmh. (Pozn. 11)
 • Vnímanie prekážok
  Počas sledovania subjektu si Mavic 2 plánuje cestu vo svojej 3D mape okolitého prostredia. Kým Mavic 2 bez prerušenia natáča, vníma, rozoznáva a vyhýba sa prekážkam pred a za sebou.

PANORÁMA

Mavic 2 podporuje štyri panaramatické režimy Sphere, 180 °, Horizontal a Vertical.

LETECKÁ FOTKA JEDNODUCHO

K dispozícii je rad intuitívnych režimov pre viac kreatívnych možností.

 • POI 2.0 - Point of Interest (POI) 2.0
  Vďaka technológiám pre meranie vzdialeností pomocou obrazu a GPS, je prelet do stredu kruhu pred natáčaním po kružnici minulosťou. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow ako nikdy predtým, a umožňuje vám subjekty oblet a natáčať ľahko a jednoducho.
 • Waypoint 2.0 (POZN. 7)
  Vďaka Waypoint 2.0 lietadlo nepotrebuje lietať na presný bod natáčanie pre označenie bodov. Zvolením požadovaných bodov na mape si môžete naplánovať letovú trasu ľahko a rýchlo a uložiť si ju pre ďalší let.

PRÍSLUŠENSTVO

Špičkové príslušenstvo, ktoré rozvíja vašu kreativitu.

Štandardný diaľkový ovládač

Štandardné diaľkový ovládač ponúka až 135 minút prevádzky na jedno nabitie. Disponuje ergonomickou skladacou konštrukciou s odnímateľnými páčkami, možno ho tak pohodlne prenášať a ľahko skladovať. Nová konštrukcia je vhodnejšie pre obľúbené chytré telefóny a ponúka príjemnejšie ovládanie.

Rad DJI Goggles

Okuliare radu DJI Goggles (pozn. 13) sa s Mavic 2 prepájajú bezdrôtovo pomocou OcuSync. Používatelia si teraz môžu vychutnať vylepšený zážitok s nižšou oneskorením a čistejšom 1080p prenosom na vzdialenosť až 8 km. (Pozn. 1) V režime Head Tracking je ovládateľný rozsah osi otáčania stabilizovaného závesu kamery -75 ° až + 75 ° pre ešte viac pohlcujúci zážitok z lietania.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

 • Mavic 2 Zoom kamera s 2x optickým zoomom
 • 8 km 1080p video prenos (pozn. 1)
 • 31-min max. letový čas (pozn. 2)
 • Všesmerové vnímanie prekážok (pozn. 3)
 • Hyperlapse
 • Mavic 2 Zoom
 • 24-48 mm kamera s optickým zoomom
 • Maximálna Flexibilita
 • 12 MP 1/2.3" CMOS Snímač
 • 48 MP Super Resolution Fotografie
 • 4x bezstratové zoom FHD Video
 • koľajnicový Zoom

Obsah balenia:

 • Mavic 2 Zoom
 • Vysielače
 • 1x batéria Li-Ion 3850mAh / 15,4V
 • Naníječ 220V
 • Napájací kábel 220V
 • 3x sada (1pár) vrtúľ
 • Kábel na prepojenie telefónu Lightning
 • Kábel na prepojenie telefónu Micro USB
 • Kábel na prepojenie telefónu typ-C
 • Kryt gimbal
 • Kábel USB / typ-C
 • USB adaptér
 • Náhradné kniple (1pár)
 • CZ manuál

 
 
 
 

 

Parametre


 

Názov Hodnota
Bonus navyše:  darček k produktu
DJI modelová rada:  DJI Mavic 2
Dĺžka letu:  26min a viac
GPS:  áno
Kamera:  s kamerou
Ovládanie:  ovládač
Podpora pamäťovej karty:  áno
Rozlíšenie fotoaparátu:  16Mpx a viac
Rozlíšenie videa:  4096x2160 (4K)
Stabilizácia kamery:  3-osá
Stabilizátor obrazu:  áno
Typ dronu:  kvadroptéra
Výrobca DRN:  DJI
Živý prenos FPV:  áno


 
 
 

 

Zaradenie produktu


 


 

Zaradenie podľa výrobcu


  
 
 

 

Servis


 

Reklamačný poriadok, zoznam servisných stredísk spoločnosti Datacomp s.r.o. a zoznam autorizovaných servisných stredísk nájdete v záložke "Servis". Reklamáciu samozrejme môžeme prijať na reklamačnom oddelení spoločnosti Datacomp s.r.o. na adrese Moldavská cesta II. 32, 04011 Košice alebo Pri Suchom mlyne 29 811 04 Bratislava. 


 
 
 

 

Zaslať info


 

Produkt manažér:

Mgr. Miloš Mikulička
mikulicka.milos@datacomp.sk


 

Otázka k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
 
 


 
 
 


 
 
 

 

Predĺžená záruka


 

Predĺžte si záruku a vyriešte vaše obavy zo servisných nákladov aj po uplynutí zákonnej záruky. Predĺženú záruku alebo poistenie je možné zakúpiť iba pre súkromnú osobu (nie pre firmu).
            

Našli ste na internete nižšiu cenu?


 

Váš e-mail:
Cena  bez DPH:
Cena  s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:  
 
 


 
 
 

 

Odoslať informáciu o produktu známemu


 

Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
 
 


 
 
 

 

Našli ste chybu v popise?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 • 5
  predajní
 • 20 rokov
  20 rokov
  na trhu
 • 200 000 objednávok ročne
  200 000
  objednávok ročne
 • 70 000 položiek skladom
  70 000
  položiek skladom
 
© 2000 - 2020, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky